Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Geolog, Hydrogeolog

Geolog, Hydrogeolog

Veselí nad Lužnicí
14. 5. 2020 - 11:01

Popis

Hledáme posilu do našeho týmu geologů.
Na pozici hydrogeologa sháníme schopného mladého (není podmínkou) člověka.

Pracovní náplň:
kancelář: samostatné řízení zakázek + zpracování geologických projektů a zpráv
terén: provádění čerpacích zkoušek, odběrů vzorků a různých terénních měření
poměr práce kancelář : terén je cca 2:1

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Jiné profese ve stavebnictví
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
VŠ se zaměřením na hydrogeologii, vodní hospodářství, hydrotechniku, hydrochemii, případně příbuzných oborů. Praxe není vyžadována - zaučíme! Případně alespoň SŚ s určitou praxí v těchto oborech. Schopnost samostatného uvažování a komunikace se zákazníky. Ovládání základních dovednosti na PC - kancelářský software. ŘP skupiny B výhodou.
Nabízíme
Tříměsíční zkušební dobu Nástupní plat 40.000 Kč hrubého. Po zapracování další odměny podle odvedené práce. Spolupráci s dlouhodobým výhledem, s kariérním i platovým růstem. Práci v příjemném prostředí a kolektivu. Po uplynutí zkušební doby volnou pracovní dobu, možnost i částečné práce z domova. Služební auto (i pro dojíždění do zaměstnání) Vlastní služební mobil samozřejmostí. Možnost pracovat i na IČO

Prodávající
Firma HYDROZDROJ s.r.o.