08.11.2019 11:21   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Doprava, logistika, zásobování   |   Stěhovák, nakladač
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Profese
Stěhovák, nakladač
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
30 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
- čistý trestní rejstřík - fyzické předpoklady pro výkon činnosti - komunikační schopnosti - snahu zdokonalovat se - znalost cizího jazyku výhodou - praxe není podmínkou
Nabízíme
- stabilní měsíční příjem min. 30 000 Kč - práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - firemní oblečení a telefon – neomezený tarif můžete využívat i k soukromým účelům - nestereotypní práci – budete stěhovat domácnosti, velké firmy i umělecká díla, pokud budete mít zájem, můžete se podívat i do zahraničí - příspěvek na dopravu - práci v mladém kolektivu - možný profesní růst
Cena: Neuvedeno
Popis:

Pojďte s námi stěhovat domácnosti i firmy. Své zaměstnance oceňujeme nejen slovně, ale i finančně a prostřednictvím zajímavých benefitů.

Koho hledáme?
Momentálně hledáme posilu do našeho stálého stěhovacího týmu. Někoho, kdo má silné ruce, cit pro křehké věci a úsměv pro klienta. Nemusí mít za sebou desítky let praxe ani hovořit plynně třemi jazyky. Co mu ale nesmí chybět, je chuť na sobě pracovat a vše potřebné se naučit.

Čemu se budete věnovat?
Budete stěhovat vybavení bytů, domů i firem. Pomůžete lidem s balením, přepravíte jejich věci, zajistíte montáž nábytku, případně zprovozníte elektroniku. Kromě stěhování domácností se podíváte také do muzeí, archivů, knihoven a občas se zúčastníte i stěhování v zahraničí.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Viktor Pěch
Telefon: 736 473 399
Odkaz: www.stehovanipraha.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12118484
Počet zhlédnutí:
117 235x
Zhlédnutí detailu:
2 836x