Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme obchodní zástupce v oblasti stavebnictví

Hledáme obchodní zástupce v oblasti stavebnictví

Celá ČR
9. 3. 2018 - 13:12

Společnost Rekstamon s.r.o hledá obchodního zástupce v oblasti stavebnictví
Základní atributy
* pracovní smlouva na HPP/případně práce na ŽL, ale i pouze brigádně
* nástupní plat od 20.tis. + provize z prodeje a další motivační bonusy
* flexibilní pracovní doba
* plné pracovně-technické vybavení
* volné víkendy, svátky i období mezi Vánočními svátky a Novým rokem
Další výhody
* odborné zaškolení
* volnost v organizaci pracovního týdne
* zázemí prosperující společnosti
* otevřený a pohodový kolektiv
* zajímavé firemní akce
* možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
Požadavky
* praxe ve stavebnictví nebo v jiném příbuzném oboru
* obchodní zkušenosti z oboru stavebnictví
* aktivní řidič (ŘP sk. B)
* uživatelská znalost práce na PC
* ukončené středoškolské vzdělání
Náplň práce

* komunikace s klienty na denní bázi
* aktivní prezentace a prodej produktového portfolia společnosti:
• Dělníci v různých oborech
* vedení obchodních jednání, včetně vytváření cenových kalkulací a uzavíraní smluv
* péče o svěřené portfolio klientů a aktivní vyhledávaní nových obchodních příležitostí
* odborná konzultace v rámci zákaznického servisu

Své životopisy prosím zasílejte e-mailem na peter@rekstamon.cz.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Technik ve stavebnictví
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
Požadavky * praxe ve stavebnictví nebo v jiném příbuzném oboru * obchodní zkušenosti z oboru stavebnictví * aktivní řidič (ŘP sk. B) * uživatelská znalost práce na PC * ukončené středoškolské vzdělání
Nabízíme
Základní atributy * pracovní smlouva na HPP/případně práce na ŽL, ale i pouze brigádně * nástupní plat od 20.tis. + provize z prodeje a další motivační bonusy * flexibilní pracovní doba * plné pracovně-technické vybavení * volné víkendy, svátky i období mezi Vánočními svátky a Novým rokem Další výhody * odborné zaškolení * volnost v organizaci pracovního týdne * zázemí prosperující společnosti * otevřený a pohodový kolektiv * zajímavé firemní akce * možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Prodávající
Peter Matthias Armei