Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Elektromechanik

Elektromechanik

Praha
3. 7. 2016 - 23:42

Popis

Hledáme kolegu do technického oddělení v české společnosti.
Náplň práce: Opravy drobné a robotické elektroniky, práce na PC, expedice a příjem zboží.
Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost, zodpovědnost, vyhláška 50 výhodou, základy práce s PC, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: zaměstnanecké benefity, trvalý pracovní poměr.
Pracoviště v provozovně Jesenice u Prahy.
Své životopisy posílejte na níže uvedený e-mail.

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Technik
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
24000
Požadujeme
spolehlivost manuální zručnost zodpovědnost vyhláška 50 výhodou základy práce s PC trestní bezúhonnost
Nabízíme
zaměstnanecké benefity trvalý pracovní poměr

Prodávající
Blanka Javůrková