Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Práce pro hendikepované

Práce pro hendikepované

Praha
29. 1. 2018 - 15:14

Rozšířili jsme se do nových, moderních prostor, které nabídnou pracovní příležitosti pro další hendikepované uchazeče..

Sídlíme na Žižkově v ulici na Jarově. Nabízíme práci všem, kteří ocení příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv.

Jedná se o kontaktování prověřených klientů z naší chráněné dílny.

Pracovní náplň:
• komunikace s klienty prostřednictvím telefonu
• péče o stávající zákazníky
• lehká administrativa

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Telefonní operátor
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
19200
Požadujeme
Požadujeme: • dobré komunikační schopnosti • základní znalost práce na PC • pozitivní a optimistický přístup k práci
Nabízíme
Pracovní doba: • Po – Pa • víkendy + státní svátky volné • ranní směny nebo odpolední směny • individuální rozvržení pracovní doby Nadstandardní platové ohodnocení. Benefity: - firemní paušál - příspěvek na jízdné - obědy za symbolickou cenu

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Jan Alabán