Home Práce, zaměstnání Práce v ČR INOTEL CZ / KRNOV

INOTEL CZ / KRNOV

Krnov
30. 10. 2018 - 08:48

Společnost Inotel CZ, patřící mezi přední komerční kontaktní centra v České republice, otevírá nové Call centrum v KRNOVĚ. Přidej se k nám i ty!

PRACOVNÍK CALL CENTRA

Citát:

\"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš.\" (Steve Jobs)

Náplň práce:

· Komunikace se zákazníky (příchozí,odchozí,e-mailová )

· Administrativa

Už teď se těšíme na Vaše životopisy a případnou spolupráci.

Pohovory budou probíhat v OPAVĚ.

Životopisy zasílat na : mojzis@inotel.cz

Obor činnosti
Telekomunikace
Konkrétní profese
Jiné profese v telekomunikacích
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
24000
Požadujeme
· Dobré komunikační dovednosti. · Uživatelskou znalost PC. · Spolehlivost a dochvilnost. · Pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme
. HPP · Hodinová mzda 125.- Kč / hod. · Bonusové měsíční ohodnocení ( 1000 – 20 000,- Kč ) + denní bonusy · Pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:30 (NEPRACUJEME O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH). · Motivační soutěže o dovolené a peněžní poukázky. · Multisport benefit karta. · Dva dny Sick day. · Školení ZDARMA a i další vývoj na náš účet :-) · Možnost kariérního růstu (junior, senior, expert, leader, supervizor).

Prodávající
Inotel cz s.r.o.