06.01.2020 11:43   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Výroba, průmysl a provoz   |   Tiskař
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Profese
Tiskař
Místo výkonu práce
Třebíč
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Samostatnost Iniciativu Dobré technické schopnosti Perfektní znalost ofsetového procesu tisku Schopnost řešení technických problémů Praxe v oboru přínosem
Nabízíme
Pracovní místo v dobrém kolektivu stabilní rodinné firmy. Mimo standartní možnosti dovolené i osobní přístup (volno dle domluvy) a různé benefity. Možnost školení, instruktáže a pracovního růstu. Nástupní plat dle dohody. Velký prostor pro růst finančního ohodnocení!
Cena: Neuvedeno

Popis: Dobrý den,

naše rodinná firma hledá kvalifikovaného pracovníka na pozici tiskaře/operátora poměrně moderního ofsetového archového stroje formátu B2.

Pracovní náplň je velice dobře shrnuta zde:

Možnost zaškolení a instruktáže od tiskového instruktora.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Michal K.

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13416611
Počet zhlédnutí:
17 850x
Zhlédnutí detailu:
518x