29.06.2020 18:48   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Řemeslné práce   |   Truhlář, stolař
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Řemeslné práce
Profese
Truhlář, stolař
Místo výkonu práce
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Vzdělání, či znalosti oboru + praxe je prvotním požadavkem, avšak v případě nadšení a zájmu o obor, případně s např. vystudovanou SOŠ / SOU technického / řemeslného směru, je možné tyto požadavky minout. Jde nám hlavně o poctivou řemeslnou práci a někoho koho bude bavit se v oboru posouvat dopředu. Řp. skp. B , případně znalost AJ, jsou výhodou (nikoli podmínkou).
Nabízíme
Nabízíme zázemí menšího podniku s nepřerušenou, více jak 25ti letou historií a tradicí řemeslné práce. Práci především na atypických nestandardních zakázkách, nadstandardně flexibilní prac. dobu a doslova plně odpovídající ohodnocení, dle výkonu a přístupu k práci. Možný jak zaměstnanecký poměr na HPP, tak dlouhodobá spolupráce na ŽL, dak dohoda o pracovní činnosti.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Popis toho, co děláme a co Vás u nás čeká:

V rámci našich komplexních dodávek nábytku do soukromých a administrativních prostor, vyrábíme a montujeme kompletní spektrum atypického nábytku (kuch.linky, vestavné i nevestavné skříně, obklady, stoly apod.). Většina našich zakázek atypického nábytku je spolupráce s předními architekty v oboru a vzhledem k naplněné kapacitě výroby (min. na 6-8 měsíců dopředu), hledáme zručného, zodpovědného truhláře / stolaře s citem pro detail, logickým uvažováním, a hlavně chutí tu práci dělat.

Skoro to nejdůležitější:

Spíše než "tuctového" zaměstnance, očekáváme kolegu, parťáka, kterého s námi bude bavit dělat unikátní interiéry (a někdy i exteriéry), který dokáže ocenit fajn přístup všech lidí ve firmě a který za výborné finanční ohodnocení odvede výbornou práci.

Nástup možný prakticky ihned.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Zdeněk Škorpík
Telefon: 722 915 995
Odkaz: www.skorpiknabytek.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15591404
Počet zhlédnutí:
266 452x
Zhlédnutí detailu:
344x