21.04.2016 13:34   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Finance a ekonomika   |   Účetní
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Profese
Účetní
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
28 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- skvělé komunikační dovednosti - cílevědomost, soběstačnost, přesnost - dlouhodobé zaměření - loajálnost, vytrvalost - zkušenosti s vedením účetnictví
Nabízíme
Nabízíme pozici v administrativě, účetnictví, (nutná předchozí zkušenost s vedením účetnictví). Vaše práce bude hlavně o zadávání dokladů do systému, vedení manažerského účetnictví, hlídání nákladovostí na projekty, hlídání termínů + pravidelný reporting, uzavírání měsíců a komunikace s kolegy a klienty napříč Evropou.Požadujeme pozitivní mysl, komunikativní češtinu, angličtinu, - ruština velkou výhodou. Předchozí zkušenosti s vedením účetnictví. Chuť pracovat na sobě, zdokonalovat se, poznávat nové věci.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Pokud milujete práci s čísly, přesnost, důslednost, máte ráda xls. a zajímá Vás manažerské účetnictví, podvojné účetnictví + jste pozitivně naladěná , tak potom možná hledáme právě Vás. Vaše práce bude hlavně o zadávání dokladů do systému, vedení manažerského účetnictví, hlídání nákladovostí na projekty, hlídání termínů + pravidelný reporting, uzavírání měsíců a komunikace s kolegy a klienty napříč Evropou.

sipka dolu

Vhodné i pro

maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


ZENRON Consulting cz
Telefon: 222 703 205

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
10286151
Počet zhlédnutí:
104 590x
Zhlédnutí detailu:
1 986x