14.01.2016 16:34   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Finance a ekonomika   |   Účetní
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Profese
Účetní
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
25 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- Znalosti podvojného účetnictví - Znalost práce na PC - především MS Office, EXCEL, OUTLOOK - Účtujeme v programu POHODA - Aktivní přístup a týmového ducha - Praxe na obdobné pozici vítána - Důslednost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
Nabízíme
- Stabilní pracovní prostředí - Hlavní pracovní poměr - Zaměstnanecké benefity - Možnost odborného růstu - Práci v přátelském kolektivu - Místo pracoviště Praha 1 - Nástupní plat 25.000 Kč, po zkušební době plus zajímavé osobní ohodnocení
Cena: Neuvedeno

Popis: Náplň práce:
- účtování přijatých faktur, banky a pokladny
- komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- kontrola správnosti účetních dokladů dle souvisejících norem
- spolupráce při účtování ostatních dokladových agend
- příprava a účtování odchozích plateb v CZK a EUR v internetovém bankovnictví
- kontrola bankovních výpisů
- archivace dodavatelských faktur
- příprava reportu inventury drobný majetek
- ad hoc operace
- příprava měsíční uzávěrky

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

fusion hotels a.s.
Telefon: 777 020 360
Odkaz: www.fusionhotels.com

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
11464464
Počet zhlédnutí:
4 419x
Zhlédnutí detailu:
234x