Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Samostatná/ný účetní

Samostatná/ný účetní

Praha
1. 10. 2018 - 14:20

Jsme pevně zavedená společnost v oblasti energetiky, elektrotechniky a telekomunikací. Mezi naše hlavní zákazníky patří společnosti PREdistribuce, a.s. a ČEZ Distribuce, a. s. Jako společnost budujeme trvale udržitelnou pozici na trhu, proto jsou pro nás důležité následující hodnoty:

• Práce nám musí přinášet radost
• Naše práce musí být smysluplná
• Za naši práci musíme dostat zaplaceno

Nyní hledáme posilu do našeho ekonomického týmu na pozici samostatné účetní/ho.

Náplň práce : kompletní vedení účetnictví společnosti v účetním programu POHODA, zpracování účetních dokladů ve firemním portálu, provádění bankovních operací, spolupráce na závěrkových operacích, komunikace s orgány státní správy, statistické vykazování.

S kým budete pracovat?
Náš ekonomický úsek je kolektiv 3 lidí, které baví dobrá spolupráce. Ve firmě vládne přátelská atmosféra s důrazem na stabilitu, jistotu a profesionalitu. Místo výkonu práce se nachází v sídle firmy.

Nástup dohodou.

Pokud Vás nabídka zaujala, přihlaste se buďto odpovědí na inzerát, nebo pošlete Váš profesní životopis na adresu: kariera@com-pakt.cz.

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme : min. SŠ vzdělání ekonomického směru, zkušenost s vedením kompletního účetnictví společnosti, orientace v daňových a účetních předpisech, pokročilá znalost práce na PC (především MS excel). Výhodou : Znalost práce v účetním programu POHODA, sestavení a podání přiznání DPH, sestavení a podání přiznání k dani silniční, sestavení a správa cash flow. Osobní předpoklady : samostatnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem a konstruktivně řešit problémy
Nabízíme
Odpovídající finanční ohodnocení • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Příspěvek na penzijní/životní pojištění • Možnost vzdáleného připojení • Teambuildingové akce • Možnost vzdělávání a seberealizace • Možnost využít interního kouče

Prodávající
Daniel Tyls