Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na HPP,DPP nebo IČ

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na HPP,DPP nebo IČ

Praha
3. 2. 2019 - 23:08

Zabýváme se dlouhodobě vedením účetnictví, daňové evidence či mzdové agendy. Nyní hledáme Vás do pobočky v Praze 4.

Co vás čeká
- kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání dle ÚS
zpracování daňových agend
- měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH,
- zpracování roční závěrky
- komunikace se státními orgány, především FÚ

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
aké znalosti a dovednosti byste měli mít - minimální praxe: min. 3 roky v oboru účetnictví a daně - dobré orientace v účetní a daňové problematice - zkušenost se samostatným vedením účetnictví - sestavení účetní závěrky včetně výkazů (rozvaha, výkaz zisku a ztráty), příprava přílohy k účetní závěrce - zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, aktivní přístup - Uživatelská znalost MS Office - znalost účetního programu Pohoda výhodou - znalost mzdového účetnictví výhodou
Nabízíme
Co vám můžeme nabídnout - práci ve stabilní společnosti - příjemný pracovní kolektiv - multikulturní prostředí - pracovní smlouvu na dobu neurčitou,DPP, DPČ nebo IČ - nástup možný ihned nebo dle domluvy - odměna od 30.000 Kč - 40.000 Kč

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Thanh Tranová