25.02.2021 12:38   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Školství a vzdělávání   |   Učitel mateřské školy
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Školství a vzdělávání
Profese
Učitel mateřské školy
Místo výkonu práce
Praha
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme pedagogické vzdělání, praxi v oboru, znalost anglického jazyka alespoň na komunikativní úrovni. Flexibilitu a kreativitu, kladný vztah k dětem.
Nabízíme
Nabízíme práci na HPP, v kolektivu 25 dětí, rozděleném na dvě třídy. Velmi dobré platové ohodnocení. Zaměstnanecké bonusy/prémie, příspěvek na stravování, 8 týdnů dovolené. Další vzdělávání pedagogů na seminářích a kurzech je u nás samozřejmostí. Příjemné prostředí, pohodový a přátelský kolektiv. Spoustu prima akcí s dětmi i rodiči.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Mateřská škola CHYTRÁ SOVIČKA na Praze 4 Chodov hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na pozici vedoucí učitelka. Nabízíme práci na HPP v menším kolektivu dětí. Velmi dobré platové ohodnocení a zaměstnanecké bonusy/prémie, příspěvek na stravování, 8 týdnů dovolené. Další vzdělávání pedagogů na seminářích a kurzech. Požadujeme pedagogické vzdělání, nutná praxe v MŠ, znalost anglického jazyka alespoň na komunikativní úrovni. Flexibilitu a kreativitu. Naše školka je akreditovaná MŠMT. Nachází se v klidné části Prahy 4 na Chodově v blízkosti Chodovské tvrze. Školka má vlastní zahradu s herními prvky. S dětmi je také možné navštěvovat mnoho parků v okolí. Na nového člena do našeho kolektivu se moc těšíme, prosím své životopisy zasílejte na [email protected] nebo volejte 737 546 578.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


MATEŘSKÁ ŠKOLA CHYTRÁ SOVIČKA
Telefon: 737 546 578
Odkaz: www.chytrasovicka.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15706034
Počet zhlédnutí:
899 144x
Zhlédnutí detailu:
1 673x