Home Práce, zaměstnání Práce v ČR UKLíZEČ/KA na vysokoškolské koleji Univerzity Karlovy

UKLíZEČ/KA na vysokoškolské koleji Univerzity Karlovy

Praha
18. 6. 2019 - 13:04

Popis

Náplň práce
- na přiděleném úseku provádí úklidové práce s běžnou fyzickou zátěží podle přesných postupů a pokynů
- myje společná sociálních zařízení, kuchyňky, chodby a schodiště
- myje sporáky, dřezy a stoly v kuchyňkách
- uklízí sušárny, prádelny, myje okna
- uklízí prázdné pokoje, povléká postele, uklízí hostinské pokoje a sociální zařízení
- uklízí kanceláře a dalších účelové prostory koleje

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Uklízeč, úklidové služby
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
14300
Požadujeme
důslednost a pečlivost v práci
Nabízíme
- jistotu stabilního zaměstnání u Univerzity Karlovy - čtvrtletní odměny – stravenky - 5 týdnů dovolené

Zavřít Zavřít
Kupující
Jitka Jánošová