28.11.2016 16:53   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Výroba, průmysl a provoz   |   Vedoucí výroby, supervizor
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Profese
Vedoucí výroby, supervizor
Místo výkonu práce
Praha
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme: > min. SŠ technického směru > min. 2 roky praxe na obdobné pozici > zkušenosti s vedením lidí ve výrobní společnosti > zkušenosti s projektovým řízením > přirozená schopnost vést a motivovat tým zaměstnanců > velmi dobré komunikativní dovednosti > uživatelská znalost práce na PC, AJ, znalost SAP výhodou
Nabízíme
> práce ve stabilní mezinárodní společnosti > finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
Cena: Neuvedeno
Popis:

Hledáme Vedoucího výroby (nábytek) + odpovědného zástupce.

Vaše náplň práce:
> celková zodpovědnost za za řádný provoz živnosti, dodržování živnostenskoprávních předpisů
> zajištění výrobních procesů, dodávek
> odpovědnost za plnění cílů pro svěřený úsek
> plánování lidských zdrojů
> koordinace při řešení problémů, reklamací
> spolupráce při sestavování výrobního plánu
> vytváření podmínek ke zlepšování linek, procesů

Požadujeme:
> min. SŠ technického směru
> min. 2 roky praxe na obdobné pozici
> zkušenosti s vedením lidí ve výrobní společnosti
> zkušenosti s projektovým řízením
> přirozená schopnost vést a motivovat tým zaměstnanců
> velmi dobré komunikativní dovednosti
> uživatelská znalost práce na PC, AJ, znalost SAP výhodou

Nabízíme:
> práce ve stabilní mezinárodní společnosti
> finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Nastassja Shubina
Odkaz: http://www.stprofi.ru

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
12560695
Počet zhlédnutí:
5 391x
Zhlédnutí detailu:
695x