Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Dělník ve výrobě plastového potrubí- Otrokovice, až 18.700,-

Dělník ve výrobě plastového potrubí- Otrokovice, až 18.700,-

Otrokovice
30. 3. 2017 - 11:18

• Chceš být součástí silné a stabilní nadnárodní společnosti?
• Chceš si za dobrou práci dobře vydělat a získat navíc řadu zajímavých benefitů?
• Chceš využít výhod práce v 12-hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno?

Pojďte pracovat pro jednoho z největších výrobců a prodejců plastových potrubních systémů ČR!

Dáme vám jistotu dlouhodobé spolupráce i kariérního růstu.

Náplň práce:
• Obsluha vytlačovací linky
• Balení, manipulace
• Mezioperační kontrola kvality

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Výrobní dělník
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
18700
Požadujeme
Ideální kandidát: • střední vzdělání s výučním listem – výhodou, ne podmínkou • manuální zručnost, spolehlivost, pracovní morálka - podmínkou • fyzickou zdatnost • chuť učit se nové věci • řidičské oprávnění pro VZV – výhodou v případě pozic do skladu • časová flexibilita
Nabízíme
Nabízíme: • Hodinovou mzdu 75,-/hod – průměrný výdělek činí 16 – 18.700 Kč • finanční bonus při plnění výkonnostních ukazatelů až o 28,5% • nadstandartním příplatek 3,30,-/ hod za odpolední směnu • možnost si přivydělat v rámci přesčasů ! • stravenky v hodnotě 60,- nebo sleva na závodní stravování • 25 dnů dovolené • stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií • možnost osobního rozvoje a perspektivního růstu • dobrý pracovní kolektiv

Prodávající
Lucie Procházková