Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PRACOVNÍK POHŘEBNÍ SLUŽBY/Mzda 33.000–42.000,-!!!/OSTRAVA

PRACOVNÍK POHŘEBNÍ SLUŽBY/Mzda 33.000–42.000,-!!!/OSTRAVA

Ostrava
15. 2. 2020 - 22:11

Popis

Do našeho týmu pohřebního ústavu hledáme kolegu na HPP.
Mzda po zapracování 33.000–42.000,-/měsíčně hrubého!

Náplň práce:
Řízení pohřebního vozidla, údržba a mytí vozidla, řízení pohřbů, příprava a manipulace se zesnulými, rakvemi a další nezbytné práce s tím spojené.
Výhodou je rozvolněná pracovní doba a práce v pohotovostním režimu. Pevná pracovní doba je od 8.00 do 16.00.

Obor činnosti
Zbylé a nezařazené
Konkrétní profese
Jiné a nezařazené profese
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
Čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz min. skupiny B, časová flexibilita, pozitivní přístup k pracovním úkolům, spolehlivost, podmínka vlastní vozidlo pro dopravu do zaměstnání s dostupností 10 km do Ostrava - Nová Bělá nutností, (dostupnost do 15min. vlastním vozidlem)
Nabízíme
• Místo výkonu práce – Ostrava-Nová Bělá • Rozvolněná pracovní doba • Roční odměny • Příspěvek na dovolenou • Proplácené firemní oblečení • Včasně a pravidelně vyplácená mzda • Přátelské a slušné jednání

Prodávající
Vítězslav Dernický