15.02.2020 22:11   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Zbylé a nezařazené   |   Jiné a nezařazené profese
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Zbylé a nezařazené
Profese
Jiné a nezařazené profese
Místo výkonu práce
Ostrava
Odměna za práci
40 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz min. skupiny B, časová flexibilita, pozitivní přístup k pracovním úkolům, spolehlivost, podmínka vlastní vozidlo pro dopravu do zaměstnání s dostupností 10 km do Ostrava - Nová Bělá nutností, (dostupnost do 15min. vlastním vozidlem)
Nabízíme
• Místo výkonu práce – Ostrava-Nová Bělá • Rozvolněná pracovní doba • Roční odměny • Příspěvek na dovolenou • Proplácené firemní oblečení • Včasně a pravidelně vyplácená mzda • Přátelské a slušné jednání
Cena: Neuvedeno
Popis:

Do našeho týmu pohřebního ústavu hledáme kolegu na HPP.
Mzda po zapracování 33.000–42.000,-/měsíčně hrubého!

Náplň práce:
Řízení pohřebního vozidla, údržba a mytí vozidla, řízení pohřbů, příprava a manipulace se zesnulými, rakvemi a další nezbytné práce s tím spojené.
Výhodou je rozvolněná pracovní doba a práce v pohotovostním režimu. Pevná pracovní doba je od 8.00 do 16.00.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Vítězslav Dernický
Telefon: 603 281 962

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15399541
Počet zhlédnutí:
21 526x
Zhlédnutí detailu:
133x