Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní reprezentant - stomatologie

Obchodní reprezentant - stomatologie

Celá ČR
28. 10. 2017 - 22:44

Firma dlouhodobě působící v oboru stomatologie hledá obchodního reprezentanta pro prodej rotačních nástrojů v ordinacích a laboratořích. Praxe na podobné pozici výhodou.

Náplň práce:

- každodenní návštěvy stomatologických  zařízení
- vyřizování veškeré agendy spojené s objednávkou
- účast na výstavách a seminářích dle dohody

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Jiné profese ve zdravotnictví
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme: - středoškolské vzdělání, zubní technik - výhodou - praxe v obchodní činnosti  - řidičský průkaz sk. B - vlastní automobil - čistý trestní rejstřík - ochotu učit se - spolehlivost, zodpovědnost - ŽL
Nabízíme
Nabízíme: - spolupráci na ŽL - odborné zaškolení - motivační finanční ohodnocení - vlastní organizace času

Prodávající
Veronika Klímová