TOP zedník

16.02.2021 09:46   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Stavebnictví a reality   |   Zedník
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Profese
Zedník
Místo výkonu práce
Jindřichův Hradec
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
střední odborné vzdělání s výučním listem, spolehlivost, samostatnost, morální bezúhonnost.
Nabízíme
práci v Jihočeském kraji, dopravu na pracoviště zajistíme, mzda – 130 - 160,- Kč/hod a další
Cena: Neuvedeno
Popis:

Jindřichohradecká stavební s.r.o. přijme zedníka
Pracovní náplň: stavební práce na stavbách v Jihočeském kraji.
Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem, spolehlivost, samostatnost, morální bezúhonnost.
Nabízíme: práci v Jihočeském kraji, dopravu na pracoviště zajistíme, mzda – 130 - 160,- Kč/hod.
Kontakt: tel.: 771 170 848, e-mail: [email protected], [email protected]

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Soňa Šimečková

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15820850
Počet zhlédnutí:
53 495x
Zhlédnutí detailu:
76x