19.07.2019 10:27   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Obchodní zástupce
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Obchodní zástupce
Místo výkonu práce
Horní Suchá
Odměna za práci
13 350 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
POŽADAVKY: - velmi dobrá organizace práce a samostatnost - znalost práce na PC (MS Office, internet) - schopnost řešit problematické situace - schopnost analytického myšlení, kreativita, schopnost realizovat nové nápady - vysoce rozvinuté inderpersonální a komunikační schopnosti - znalost polštiny na komunikativní úrovni - kladen důraz na zkušenosti na obdobné pozici
Nabízíme
NABÍZÍME: - nástup možný IHNED ! - pracovní smlouva - otevřenost a kreativitu, možnost realizovat vlastní iniciativy - práce v mladém kolektivu pozitivních lidí - práce ve kanceláři - možnost osobního a interpersonálního rozvoje
Cena: Neuvedeno

Popis: Firma Piga.cz, dynamicky se rozvíjející společnost hledá pracovníka na stanovisko OBCHODNÍKA v kanceláři.

NÁPLŇ PRÁCE:
- získávání nových obchodních kontaktů a udržování stávajících
- vyřizování e-mailů a telefonů zákazníků
- spolupráce s výrobou, dohled nad objednávkami
- kreativní řešení běžných problémů, vyřizování individuálních požadavků zákazníků, udržení dobrých obchodních vztahů
- podpora ostatních oddělení
- jednoduchá fakturace

NABÍZÍME:
- nástup možný IHNED !
- pracovní smlouva
- otevřenost a kreativitu, možnost realizovat vlastní iniciativy
- práce v mladém kolektivu pozitivních lidí
- práce ve kanceláři
- možnost osobního a interpersonálního rozvoje

POŽADAVKY:
- velmi dobrá organizace práce a samostatnost
- znalost práce na PC (MS Office, internet)
- schopnost řešit problematické situace
- schopnost analytického myšlení, kreativita, schopnost realizovat nové nápady
- vysoce rozvinuté inderpersonální a komunikační schopnosti
- znalost polštiny na komunikativní úrovni
- kladen důraz na zkušenosti na obdobné pozici

DODATEČNĚ:
- výhodou základní znalost grafických programů Adobe (Photoshop, Illustrator)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Waldemar Juroszek
Telefon: 604 253 946
Odkaz: https://piga.cz/

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14988079
Počet zhlédnutí:
1 795x
Zhlédnutí detailu:
116x