Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Servisní technik

Servisní technik

Středočeský kraj
1. 3. 2023 - 10:40
60 000 Kč

Popis

Nabízená pozice

Servisní technik balicích strojů
Hlavní pracovní poměr
Lokality: Praha, Praha-východ a okolí (M.Boleslav, Nymurk, Hradec, Kolín), Brno, Třinec a okolí (FM, Karviná, Havířov, OV)

Nabízíme

Auto Škoda Octavia - i pro soukromé účely
Mobilní telefon - I-phone dle vlastního výběru
Notebook - standardní
Tablet - standardní
40-60 tisíc/měsíčně
Stravenky
Penzijní připojištění a životní pojištění
13 plat
Zázemí stabilní úspěšné firmy s více než 30 letou historií
Přátelský kolektiv a férové jednání s přímou vazbou na majitele firmy

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání - u zkušených techniků není podmínkou
Elektro vzdělání výhodou
Manuální zručnost a ovládání nářadí
Orientace v přístrojích a strojích - motor, řemen, opotřebitelné části, náhradní díly, připojení elektro, čištění strojů, komplexní přehled
Orientace v návodech a kusovnících, někdy také v angličtině
Samostatnost, svědomitost, loajalitu a ochotu se učit
Uvítáme také zkušené techniky 60+

Popis pracovní pozice

Práce v terénu - Technik vyjíždí k zákazníkům z domova – ve většině případů ve svém regionu
Struktura vedení pozice - Majitel firmy - Vedoucí servisního střediska - Servisní technik (Vy)
Organizace práce - Vedoucí servisního střediska Vám předkládá každý týden servisní plán, obvykle plně vytížen na každý den (8,5 h). Předpokládá se úzká spolupráce a komunikace s vedoucím pracovníkem.
V daném regionu vždy také úzce spolupracujete s obchodním zástupcem. Jedná se obvykle o uvádění strojů do provozu, školení údržby a obsluhy většinou jednoduchých poloautomatických strojů.
Pozice nabízí určitou volnost a flexibilitu v organizaci práce
Náplň práce - opravy balicích strojů, diagnostika, obvykle čištění, výměny opotřebitelných dílů a částí, většinou se jedná o zaseknutý materiál, vadná elektronika, špatné umístění, nabourání strojů, opravy ručních strojků, příležitostně výpomoc při stavbě nových balicích linek a dopravníkových systémů

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Mechanik
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
60000

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce

Prodávající
Kateřina Štaidl