Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Servisní technik

Servisní technik

Uherské Hradiště
25. 1. 2021 - 10:48

Popis

Pracovní náplň
• servisní činnost na našich zařízeních na úpravu vod
• úkoly vyplývající z rozpisu pravidelných kontrol – spolu s kolegy, servisními techniky, budete servisovat naše úpravny vody (ve všem Vás zaškolíme)

Vaše žádosti s životopisem zašlete na tomas.zajicek@aquarex.cz nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

Těším se na Vás
Vedoucí servisního oddělení Tomáš Zajíček

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Jiné profese v průmyslu a výrobě
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
• SOŠ nebo vyučen v technickém oboru • praxe v oboru výhodou • ochota cestovat – práce po ČR • řidičský průkaz skupiny B • manuální zručnost
Nabízíme
• plat až 40 000 Kč • možnost osobního rozvoje a profesního růstu • samostatná tvůrčí práce • pružná pracovní doba • zaměstnanecké benefity – bonusy a výkonnostní prémie, sleva na firemní výrobky a služby, stravenky, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, školení a jiné… • vzdělávání a další rozvoj znalostí v oboru • mobilní telefon • možnost být součástí týmu silné značky na trhu • práce na plný úvazek/ na dobu neurčitou

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
54716314294416117945

Prodávající
Tomáš Zajíček