25.01.2021 10:48   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Výroba, průmysl a provoz   |   Jiné profese v průmyslu a výrobě
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Profese
Jiné profese v průmyslu a výrobě
Místo výkonu práce
Uherské Hradiště
Odměna za práci
40 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• SOŠ nebo vyučen v technickém oboru • praxe v oboru výhodou • ochota cestovat – práce po ČR • řidičský průkaz skupiny B • manuální zručnost
Nabízíme
• plat až 40 000 Kč • možnost osobního rozvoje a profesního růstu • samostatná tvůrčí práce • pružná pracovní doba • zaměstnanecké benefity – bonusy a výkonnostní prémie, sleva na firemní výrobky a služby, stravenky, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, školení a jiné… • vzdělávání a další rozvoj znalostí v oboru • mobilní telefon • možnost být součástí týmu silné značky na trhu • práce na plný úvazek/ na dobu neurčitou
Cena: Neuvedeno
Popis:

Pracovní náplň
• servisní činnost na našich zařízeních na úpravu vod
• úkoly vyplývající z rozpisu pravidelných kontrol – spolu s kolegy, servisními techniky, budete servisovat naše úpravny vody (ve všem Vás zaškolíme)

Vaše žádosti s životopisem zašlete na [email protected] nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

Těším se na Vás
Vedoucí servisního oddělení Tomáš Zajíček

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Tomáš Zajíček

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15799039
Počet zhlédnutí:
38 753x
Zhlédnutí detailu:
89x