Fitness Contours pro ženy Praha 9 přijme trenérky

14.06. 11:04 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Jiné profese ve službách
Druh úvazkusmluvní či externí vztah
Obor činnostiSlužby
ProfeseJiné profese ve službách
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: Požadujeme: Požadujeme zkušenosti s fitness - licence nutná, příjemné vystupování, vstřícnost, schopnost učit a předvádět cvičení na posilovacích strojích
a aerobních stanovištích, znalost práce na PC.

Nabízíme: Nabízíme: Velmi zajímavou práci v novém prostředí dámského fitness centra,
vynikající finanční ohodnocení závislé na pracovním výkonu.

Popis:

Do našeho týmu Contours fitness pro ženy v Praze 9 hledáme trenérky na plný a

poloviční úvazek.

Náplň práce: Kompletní péče o klientky Contours, školení fitness, motivace

klientek, pomáhání klientkám se cvičením a dosahováním jejich fitness cílů.

Jiná sdělení: Upřednostňujeme spolupráci na živnostenský list (živnost:Poskytování tělovýchovných služeb v oblasti fitness)

Oblast inzerce:

Praha

Číslo inzerátu:

14199619

Počet zhlédnutí:

1 711x

Zhlédnutí detailu:

57x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 899 inzerátů