Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník správy nemovitostí

Pracovník správy nemovitostí

Praha
23. 1. 2020 - 12:38

Popis pozice: Řešení provozních problematik při správě nemovitostí

Požadujeme:

Spolehlivost
Technickou zdatnost
Organizační a komunikační schopnosti
Samostatnost
Schopnost prezentace na shromáždění
Vedení agendy spojené se správou domu
Proaktivní přístup v pracovních úkonech a následných aktivitách
Samostatnost, komunikativnost, pozitivní a kladný přístup ke všem činnostem
Uživatelská znalost práce s PC
Chuť na sobě pracovat, dále se odborně vzdělávat, rozvíjet se a zdokonalovat se

Nabízíme:

Individuální přístup na úrovni firmy s tradicí na realitním trhu od roku 1990
Vstřícný a kolegiální kolektiv
Možnost uplatnit se bez ohledu na věkovou kategorii a pohlaví
Komplexní zaškolení a adaptaci na nové podmínky v systému managementu kvality u všech hlavních činností

Sídlo a kontakt na společnost
RAK CZ a.s., Revoluční 11, 110 00,
224 810 045
vincalkova@rak.cz

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Správa nemovitostí
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Spolehlivost Technickou zdatnost Organizační a komunikační schopnosti Samostatnost Schopnost prezentace na shromáždění Vedení agendy spojené se správou domu Proaktivní přístup v pracovních úkonech a následných aktivitách Samostatnost, komunikativnost, pozitivní a kladný přístup ke všem činnostem Uživatelská znalost práce s PC Chuť na sobě pracovat, dále se odborně vzdělávat, rozvíjet se a zdokonalovat se
Nabízíme
Individuální přístup na úrovni firmy s tradicí na realitním trhu od roku 1990 Vstřícný a kolegiální kolektiv Možnost uplatnit se bez ohledu na věkovou kategorii a pohlaví Komplexní zaškolení a adaptaci na nové podmínky v systému managementu kvality u všech hlavních činností

Prodávající
Gabriela Novotná