Zkušený personalista

14.01. 07:20 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Jiné a nezařazené profese
Obor činnostiZbylé a nezařazené
ProfeseJiné a nezařazené profese
Místo výkonu práceHradec Králové
Popis: Popis společnosti---Manpower Inc. je jedna z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Společnost vytváří a poskytuje služby, které umožňují jejím klientům dosáhnout úspěchu v měnícím se světě práce.-Společnost s ročním obratem 22 miliard USD vytváří a poskytuje služby pokrývající celý zaměstnanecký a obchodní cyklus, kam patří poskytování zaměstnanců na dobu neurčitou i určitou, hodnocení a výběr pracovníků, školení, outplacement, outsourcing a poradenské služby. --Nastala doba změn, adaptace na nový trh práce, přizpůsobení se chování kandidátů - znáte tento stav? Doposud jsme nenašli správného Personalistu, který by v zavedené společnosti, se zavedenými procesy uměl jít ruku v ruce s těmito podmínkami.
-Pokud jste HR generalista nebo Personalista, nikoliv manažer, máte možnost zažít něco jiného. V Hradci Králové na Vás čeká zaměstnání v autorizovaném servisu jedné z nejluxusnějších značek automobilů.
-Jak by vypadala Vaše role?- Spolupracovali byste s HR manažerem, osobou, která firmu zná skrz naskrz,- zastupovali HR oddělení napříč všemi procesy,- náplní je samozřejmě organizace náborů včetně pohovorů, zajištění adaptace zaměstnanců, průběžné rozhovory, správa smluv a další aktivity (vzdělávání, hodnocení, pracovní oděvy, lékařské prohlídky,...),- cílem je získat si všeobecný přehled a být časem také zástupcem HR manažera.

Oblast inzerce:

Hradec Králové

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13648267

Počet zhlédnutí:

2 872x

Zhlédnutí detailu:

68x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 586 inzerátů