Home Práce, zaměstnání Práce v ČR ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Ostrava
16. 8. 2017 - 15:59

Pracovní náplň: každodenní komunikace se zákazníkem, příjem a vyřizování telefonátů, zavádění dat do databáze, vystavování daňových dokladů a paragonů, finanční zodpovědnost
Koho hledáme: komunikativní osobnost s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem k lidem; spolehlivou, důslednou; samostatnou, ochotnou pracovat v kolektivu

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete strukturovaný životopis na e-mail: dudkova.a@fenix-international.cz

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
17000
Požadujeme
ukončené středoškolské vzdělání, výhodou komunikativní znalost AJ nebo NJ, dobrou znalost práce na PC, psaní všemi deseti
Nabízíme
práce na HPP, nástup dle dohody, ranní osmihodinové směny, mzda 17 000,-

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Alena Dudková