Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Stavební mistr

Brno-Bosonohy
22. 7. 2024 - 09:33

Popis

Náplň práce:
• Technické a odborné vedení svěřených staveb.
• Organizace postupu prací na stavbách a dodržování harmonogramu.
• Vedení dokumentace spojené s výstavbou.
• Kontrola pracovníků na stavbách, komunikace se subdodavateli, investorem a projektantem.
• Účast na kontrolních dnech staveb.
• Přehled o ekonomice staveb.
• K0ntrola a dodržování technologických postupů a výrobních procesů.
Co požadujeme?
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního oboru, PRAXE s řízením staveb. Autorizace v oboru Pozemní stavby vítána.
• Schopnost orientace ve výkresech, ve výkazech výměr a položkových rozpočtech. Samostatnost v rozhodování, organizační schopnosti, a komunikace se subdodavateli. Zajištění dodávek materiálu, kontrola a řízení menších i větších staveb.
• Ovládání programů (MS Office), Autocad výhodou.
• Aktivní řidič sk.B.
• Trestní a morální bezúhonnost.
Co nabízíme?
• Zázemí stabilní firmy s několikaletou praxí.
• Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím.
• Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD).
• Možnost školení a odborného vzdělávání.
• Bonusy/ prémie dle odvedené práce.
• Pružnou pracovní dobu.
• Mobilní telefon a notebook.
• Občerstvení na pracovišti.
• Místo výkonu práce: Brno a okolí.
• Nástup možný ihned (nebo dohodou).
Chcete-li se dozvědět více dejte nám vědět na cisar@kaiserbau.cz nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Budeme se těšit na společné setkání!

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Mistr ve stavebnictví
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního oboru, PRAXE s řízením staveb. Autorizace v oboru Pozemní stavby vítána. • Schopnost orientace ve výkresech, ve výkazech výměr a položkových rozpočtech. Samostatnost v rozhodování, organizační schopnosti, a komunikace se subdodavateli. Zajištění dodávek materiálu, kontrola a řízení menších i větších staveb. • Ovládání programů (MS Office), Autocad výhodou. • Aktivní řidič sk.B. • Trestní a morální bezúhonnost.
Nabízíme
• Zázemí stabilní firmy s několikaletou praxí. • Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím. • Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD). • Možnost školení a odborného vzdělávání. • Bonusy/ prémie dle odvedené práce. • Pružnou pracovní dobu. • Mobilní telefon a notebook. • Občerstvení na pracovišti. • Místo výkonu práce: Brno a okolí. • Nástup možný ihned (nebo dohodou).

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
62615318079849680754

Prodávající
Lukáš C.