Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Stavbyvedoucí - stavební mistr

Stavbyvedoucí - stavební mistr

Brno
11. 5. 2020 - 09:57

Menší stavební společnost Izolservis,spol. s r.o. se sídlem v Brně, Srbská 2741/53, realizující stavby v rámci zateplení, novostaveb a rekonstrukcí budov přijme do trvalého pracovního poměru pracovníka na pozici: Stavbyvedoucí - stavební mistr.

Požadavky na znalosti a dovednosti:
•Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou stavebního směru
•Praxe v oboru min. 3 roky (pozemní stavby)
•Dobrá orientace v projektové dokumentaci, rozpočtech
•Organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
•Uživatelská znalost práce na PC
•Řidičský průkaz sk.B
•Zkušenosti s vedením malého kolektivu
•Čistý trestní rejstřík
•Zvládání práce ve stresových situacích

Pracovní náplň:
•Samostatné, odborné a hospodárné řízení stavby
•Řízení a koordinace vlastních pracovníků i poddodavatelů
•Komunikace s investorem stavby, projektantem
•Kontrola plnění plánu stavby
•Vedení stavebního deníku
•Dohled nad zásobováním stavby materiálem
•Příprava fakturace

Co Vám můžeme nabídnout:
•Plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou
•Odpovídající finanční ohodnocení
•Mobilní telefon, auto, notebook i pro soukromé účely
•Zaškolení, zapracování
•Práce v přátelském kolektivu
•Cafeterie
•Nástup možný ihned
Kontaktní osoba: M.Šebesta, sebesta@izolservis.cz, 725 374 014

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Stavbyvedoucí
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
•Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou stavebního směru •Praxe v oboru min. 3 roky (pozemní stavby) •Dobrá orientace v projektové dokumentaci, rozpočtech •Organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost •Uživatelská znalost práce na PC •Řidičský průkaz sk.B •Zkušenosti s vedením malého kolektivu •Čistý trestní rejstřík •Zvládání práce ve stresových situacích
Nabízíme
•Plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou •Odpovídající finanční ohodnocení •Mobilní telefon, auto, notebook i pro soukromé účely •Zaškolení, zapracování •Práce v přátelském kolektivu •Cafeterie •Nástup možný ihned

Prodávající
Izolservis, spol. s r.o.