Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

Liberecký kraj
30. 3. 2021 - 13:53

Popis

• nástup a mzda dle dohody
• místo výkonu práce: převážně Severní Čechy, Střední Čechy, Praha
Náplň práce:
• řízení stavby v souladu s projektovou dokumentací, smlouvami o dílo, rozpočtem, harmonogramem, technologickými postupy a předpisy společnosti
• kontrola kvality a množství provedené práce
• řízení mistrů stavební výroby
Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ obor pozemní stavby
• praxe v realizaci staveb velkou výhodou, ale není podmínkou; vše potřebné vás naučíme
• autorizace případně příslib, že bude do budoucna autorizace získána
• řidičský průkaz sk. B
• organizační a komunikační schopnosti
• flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
• uživatelská znalost MS Office
Nabízíme:
• vzdělávací programy, školení
• profesní růst
• služební vůz i do osobního užívání, zvýhodněné ceny za PHM
• služební telefon, notebook, výhodný mobilní tarif
• stravenkový paušál
• v případě plnění ekonomického plánu podíl na hospodářském výsledku společnosti v podobě odměn

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• VŠ nebo SŠ obor pozemní stavby• praxe v realizaci staveb velkou výhodou, ale není podmínkou; vše potřebné vás naučíme• autorizace případně příslib, že bude do budoucna autorizace získána• řidičský průkaz sk. B• organizační a komunikační schopnosti• flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup• uživatelská znalost MS Office
Nabízíme
• vzdělávací programy, školení• profesní růst• služební vůz i do osobního užívání, zvýhodněné ceny za PHM• služební telefon, notebook, výhodný mobilní tarif• stravenkový paušál• 13. a 14. plat v případě splnění ekonomického plánu

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
91324628128958373081

Prodávající
Tereza Černá